Aktualne zasady sanitarne - w bazylice nie więcej niż 30 osób.
31/12/2020

W związku z pandemią koronawirusa w naszej bazylice może przebywać jednocześnie  nie więcej niż 30 osób. Przy przekroczeniu tego limitu parafii grożą konsekwensje karne nakładane przez SANEPID. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość. Chcielibyśmy, by wszyscy mogli bez przeszkód korzystać z naszego kościoła, jednak są to sprawy niezależne od nas.W związku z tym limitem, chcemy przypomnieć, że bazylika gietrzwałdzka jest jednocześnie kościołem parafialnym mieszkających tu osób. Zatem w niedziele zapraszamy naszych parafian. Pielgrzymów natomiast prosimy, by swoje wizyty w Gietrzwałdzie planowali w dni powszednie, by nie pozbawiać naszych parafian możliwości udziału w świątecznej Mszy świętej.

W niedziele Mszę świętą transmitujemy o godzinie 7:00 w Radiu Olsztyn - www.radioolsztyn.pl
oraz o 16:00 na stronie www.facebook.com/gietrzwald