Nowe limity od 7 listopada. W bazylice nie więcej niż 30 osób
25/11/2020

Informujemy, że w związku z nowymi obostrzeniami dotyczącymi walki z koronawirusem, które będą obowiązywać od 7 listopada, w naszej bazylice może przebywać jednocześnie  nie więcej niż 30 osób. Przy przekroczeniu tego limitu parafii grożą konsekwensje karne nakładane przez SANEPID. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość. Chcielibyśmy, by wszyscy mogli bez przeszkód korzystać z naszego kościoła, jednak są to sprawy niezależne od nas. W związku z tym limitem, chcemy przypomnieć, że bazylika gietrzwałdzka jest jednocześnie kościołem parafialnym mieszkających tu osób. Prosimy zatem wszystkich pielgrzymów, by swoje wizyty w Gietrzwałdzie starali się planować raczej w dni powszednie, by umożliwić naszym parafianom dostęp do niedzielnej Mszy św.

Trwają pracę nad urochomieniem kamery w Gietrzwałdzie do transmisji nabożeństw. Dostawca internetu światłowodowego rozpoczął pracę instalacyjne.