Aktulane zasady sanitarne - w bazylice nie wicęj niż 25 osób
01/04/2021

W związku z pandemią koronawirusa w naszej bazylice może przebywać jednocześnie  nie więcej niż 25 osób. Przy przekroczeniu tego limitu parafii grożą konsekwensje karne nakładane przez SANEPID. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość. Chcielibyśmy, by wszyscy mogli bez przeszkód korzystać z naszego kościoła, jednak są to sprawy niezależne od nas.W związku z tym limitem, chcemy przypomnieć, że bazylika gietrzwałdzka jest jednocześnie kościołem parafialnym mieszkających tu osób. Zatem w Triddum Paschalnym, w Wielkanoc i w pozostałe niedziele zapraszamy naszych parafian. Pielgrzymów natomiast prosimy, by swoje wizyty w Gietrzwałdzie planowali w dni powszednie, by nie pozbawiać naszych parafian możliwości udziału w nabożeństwach.

Całodniowa transmisja Mszy i nabożeństw: www.sanktuariummaryjne.pl/tele